Sitemizde şuan toplam 1306 film bulunmaktadır.

Zübeyde Hanım 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Zübeyde Hanım 2015 Full HD izle

Gani Rüzgar Şavata Filmi
Gani Rüzgar Şavata başarılı bir oyuncu ve yönetmen olarak kariyerini sürdürüyor. Şavata’nın yönetmenliğini yaptığı yeni filminin ismi Zübeyde Hanım… 2015 filmi tarihi ve dram kategorilerinde hazırlanıyor. Mustafa Kemal’in annesi Zübeyde Hanım’ın öyküsü, bu kez Şavata imzasıyla beyaz perdeye taşınıyor.

Tarihi Filmleri Severek İzliyoruz
Tarihi seven bir millet olduğumuz için mi, yoksa ilgi çekici oldukları için mi bilinmez ancak bir gerçek var ki tarihi filmleri severek izliyoruz. Hem bilgilendirici ve öğretici olan bu filmler, hem de sinema adına atılmış önemli adımlar oluyor. Bu nedenle Zübeyde Hanım filmi birçok kişi tarafından heyecanla bekleniyor.

Oyuncuyu Halk Seçti, Gelirler Vakfa
Filmin bir diğer özelliği de başrolü Adana halkının belirlemiş olması… Filmden elde edilecek hasılat ise Zübeyde Hanım Vakfı’na bağışlanacak. Peki her şey çok güzel ama Zübeyde Hanım ne zaman vizyona girecek? Filmin vizyona giriş tam tarihi henüz netlik kazanmadı ancak önümüzdeki aylarda, çok yakın bir zaman içerisinde film vizyonda olacak… Zübeyde Hanım 2015 yılı Biyografi ve Dram filmini sitemizden Zübeyde Hanım 2015 Full HD izle başlığı ile full hd olarak izleyebilirsiniz. Zübeyde Hanım, Zübeyde Hanım 2015, Zübeyde Hanım 2015 Full HD izle, Zübeyde Hanım biyografi filmi, Zübeyde Hanım filmi, Zübeyde Hanım filmi izle, Zübeyde Hanım full izle, Zübeyde Hanım hd izle, Zübeyde Hanım izle, iyi seyirler binhdfilm.com

Tür: 2015 Filmleri, Biyografi, Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?