Sitemizde şuan toplam 1306 film bulunmaktadır.

The Pack 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Pack 2015 Full HD izle

The Pack

Ekim 2015’te Bir Diğer Kaliteli Film: The Pack
Ekim 2015 tarihi film sektörü açısından önemli bir tarih… Bu tarihte birçok yeni ve beklenen film vizyona girecek. Bu filmlerden bir tanesi de The Pack filmi… Film, korku türünde geçse de, gerilim de içeriyor. Nick Robertson tarafından yönetmenliği yapılan filmin vizyona giriş tarihi 9 Ekim 2015… Önümüzdeki ekim ayı birçok beklenen filmin vizyona girdiği bir ay olacak.

The Pack izle

Çiftçiler Mi Kazanacak Köpekler Mi?
Bir yanda çiftliklerini korumak zorunda olan bir çiftçi ve aile… Diğer yanda bu çiftliğe ısrarla saldıran öldürücü güçteki köpek sürüsü… Kanlı ve korku dolu bu savaşı bakalım kim kazanacak? The Pack filminin konusu böylesine bir mücadeleyi ele alıyor. Bu yönüyle filmde gerilim de had safhada… Çiftçi ve ailesinin zor durumunu konu alan bu film, Avustralya imzası taşıyor. Yaşamla ölüm arasında gidip gelen film kahramanlarımızın hayatları gerçekten dikkate değer hayatlar… Her biri köpeklere karşı çetin ve fedakar bir mücadele yürütecek bu çiftçiler, sadece hayatta kalabilmek için bile savaşı kazanmak zorundalar. Çünkü çiftliğe saldıran köpeklerin barıştan ve uzlaşmadan hiçbir şekilde anladıkları yok. Onların aklı tek bir şey için çalışıyor: İnsanlara saldırmak… Bu durum karşısında, onlara karşı mücadele etmek, zorunlu oluyor.

İzleyici Bütün Ayrıntılara Şahitlik Edecek
The Pack filmi izleyicisi, bu dikkate değer hayatların her aşamasına film boyunca şahitlik edecek. Filmdeki karakterler ile yakın bir iletişim kuracak olan izleyiciler, onlarla birlikte köpeklere karşı mücadele verecek. Türkiye’de dağıtımcılığını Özen Film’in yapacağı bu filmi izlemek, köpeklere karşı verdikleri mücadelede çiftçi dostlarımızın yardımına koşmak için Ekim 2015’i beklemek zorundayız. Bu tarihten önce filmi izlemenin herhangi bir yolu bulunmuyor. The Pack 2015 filmini sitemizden The Pack 2015 Full HD izle başlığı ile full olarak izleyebilirsiniz. The Pack izle, The Pack 2015 izle, The Pack, The Pack 2015 Full HD izle, The Pack 2015, The Pack ful izle, The Pack Türkçe Dublaj izle, The Pack 720p, The Pack 720p izle, The Pack Türkçe, The Pack Filmi full izle, The Pack kurt filmi, The Pack, The Pack filmi, The Pack film, iyi seyirler binhdfilm.com

The Pack 2015 Full HD izle

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim, Korku filmleri, Macera-Aksiyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - Avustralya

Yönetmen: Nick Robertson

Oyuncular: Anna Lise Phillips , Jack Campbell , Charles Mayer

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?