Sitemizde şuan toplam 1304 film bulunmaktadır.

The Originals 1.Sezon Full İzle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The Originals 1.Sezon Full İzle

The Originals, aslında The Vampire Diaries dizisinin bir uyarlaması şeklindedir. The Vampire Diaries’in 4. Sezon 21. Bölümü, The Originals için pilot bölüm olmuştur. Dizinin bu bölümünde kurt adam Hayley’nin Klaus’un çocuğuna hamile olduğu da anlaşılmıştır. Bu sebepten dolayı da The Originials dizisine geçiş yapmıştır. Dizi Mikaelson kardeşlerin 1919 yılından beri ilk kez New Orleans’a dönmesiyle başlamaktadır. Şehrin asıl kurucusu olan bu kardeşler, gaddar babalarından kurtulmak için şehri terk etmişlerdi. Eskiden Klaus’un yönetiminde olan şehir, artık Marcel’in olmuştur. Fakat Klaus bu şehri ona bırakmak istemez ve aralarında amansız bir savaş başlar.
İki Güçlü Karakterden Hangisi Şehrin Sahibi Olacak
Marcel kendi gibi olmayan herkese karşı düşmanca tavırlar sergiler. Geçmişinde siyahlara en fazla kötülük yapılan ve ayrımcılık uygulanan kölelik düzeni onu değiştirmiş ve duygularını yok etmiştir. Klaus sayesinde vampire dönüşen Marcel, herkes şehri terkk ettiğinde çok yalnız kalır. Artık onun liderliğinin bir anlamı yoktur. Çünkü liderlik edecek kimse şehirde kalmamıştır. Fakat Marcel şehri adeta baştan yaratarak bambaşka bir şehir ortaya çıkarır. Klaus’un geri dönmesi ve şehri istemesi sonucu ise tacı, tahtı ve şehri teslim etmeyi pek de istemez. The Originals konusu içinde gerçeklik payı olan, New Orleans cadıları da işlenmektedir. Şehir kültürünün bir parçası olan cadılar Marcel yönetiminde adeta yok sayılmışlar ve geri plana atılmıştırlar. Marcel yaptığı bir gizli silah sayesinde cadıların yaptığı her büyüyü tespit edip, cadıları cezalandırmaktadır. Bir dönemin önemli güçleri olan cadılar bu bölgeden yok olmadan önce bir savaş verecektirler.
Kısa Zamanda En Çok Sevilen Diziler Arasında Yerini Aldı
Klaus hayatı boyunca babasından ve onun zulümlerinden kaçarak kendine bir hayat kurmak istemiştir. Fakat nereye giderse gitsin içindeki nefret asla dinmemiştir. New Orleans’a döndüğünde içindeki nefreti dindirecek yeni düşmanlar edinmiştir. The originials dizisi birbirinden farklı konuların iç içe geçmesi ve görsel bir zevk sunması bakımından seyirci tarafından çok sevilmiştir.

Tür: 2013 Filmleri, Aksiyon filmleri, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, The Originals Dizisi, Yabancı Diziler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 8.7

Oyuncular: Joseph Morgan , Danielle Campbell , Phoebe Tonkin , Daniel Gillies , Claire Holt

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?