Sitemizde şuan toplam 1306 film bulunmaktadır.

Madımak: Carina´nın Günlüğü 2015 Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Madımak: Carina´nın Günlüğü 2015 Full HD izle

Genç Kuşak İçin Tarihi Belge Niteliğinde Bir Film
2 Temmuz 1993 yılında Sivas’ta Madımak oteli nde yaşanılan katliam Türkiye tarihi açısından kara bir sayfadır. İşte bu kara sayfa Madımak Carina’nın Günlüğü ile sinema perdesine taşınmaktadır. Yakın tarihin önemli olaylarından olan bu vahşet, genç kuşak sinemaseverleri tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.
Hiçbir Suçu Olmayan Onca İnsanın Hayatını Kaybetmesi Anlatılıyor
Carina Türkiye’ye gelerek 2 Temmuz 1993 yılında düzenlenen Sivas Pir Sultan Abdal Şenlikleri’ne katılır. Türkiye’ye gelmesinde ki amaç ise kadının toplumdaki yerini ve önemini araştırmasıdır. Batı toplumları ve doğu toplumları arasındaki farkları bularak bunun hakkında geniş çaplı bir makale yazmak istemektedir. Fakat bu korkunç olay Carina’nın ölmesi ile sonuçlanacaktır. Carina otelin yanması ve kendinin son nefesi vermesine kadar günlüğüne bütün olanları not etmiştir. Madımak Carina’nın Günlüğü filminin hikâyesi ise işte bu günlükten ortaya çıkmıştır.

Dram Ve Belgesel Film Severler İçin Olağan Üstü Bir Film
Madımak Carina’nın Günlüğü filminin Senaristliğini ve yönetmenliğini Ulaş Bahadır üstlenmiştir. Filmin başrolünde ise Alman oyuncu Denise Ankel vardır. Diğer oyuncu kadrosunda ise yakından tanınan ünlü ve usta isimler yer almaktadır. Bu isimler ise Füsun Demirel, Rıza Akın, Altan Erkekli, Mustafa Alabora, Erdal Tosun gibi başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Film 25 Eylül 2015 yılında Vizyona girecektir. Madımak: Carina´nın Günlüğü, Madımak: Carina´nın Günlüğü 2015 Full HD izle, Madımak: Carina´nın Günlüğü filmi full izle, Madımak: Carina´nın Günlüğü izle, iyi seyirler binhdfilm.com

Tür: 2015 Filmleri, Belgesel Filmleri, Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Ulaş Bahadır

Oyuncular: Denise Ankel , Füsun Demirel , Altan Erkekli , Rıza Akın , Mustafa Alabora

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?