Sitemizde şuan toplam 1304 film bulunmaktadır.

Kayıp Balık Nemo 2 Full HD 720p izle

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Kayıp Balık Nemo 2 Full HD 720p izle

Kayıp Balık Nemo 2 Filminin İsteyeni Çok Benzeri Yok
Animasyon türündeki filmin ilk serisi 2003 yılında çekilmiştir. Filmin yönetmenliğini Andrew Stanton yaparken senaryosunu Victoria Strouse yazmıştır. Filme sesi ile hayat veren oyuncular ise Willem Dafoe, Eugene Levy, Ellen DeGeneres, Diane Keaton, Idris Elba gibi isimler olmaktadır. Önümüzdeki yıl Haziran ayında vizyona girmesi beklenen Kayıp Balık Nema 2 filminde yine Nemo’nun birbirinden güzel ve eğlendirici maceraları anlatılacak. Filmin ilk serisi toplamda 868 milyon dolar gişe hasılatı başarısına ulaşmıştır. Ayrıca film, Amerikan film Enstitüsü tarafından gelmiş geçmiş tüm zamanların en iyi 10 animasyon filmi arasında değerlendirilmektedir.

İlk Filmin Başarısının Ardından Gelen İkinci film
Kayıp Balık Nemo ilk filmde dünyaya gelir gelmez annesini kaybeder ve babası tarafından büyütülmeye başlanır. İlkokul çağına gelen Nemo babasının ilgisinden bunalmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Nemo’nun okyanusta yüzmesini yasaklamıştır. Fakat Nemo bir gün babasının sözünü dinlemeyerek okyanusta yüzmeye başlar. yüzeye çıktığında ise bir insan tarafından yakalanır. Bunu gören babası ise oğlunun peşini bırakmaz ve ne olursa olsun onu bulup eve geri getirmek için Nemo’nun peşinden gider.

Nemo’nun Yeni Maceralarına Hazır Olun
2015 ABD yapımı olan başarılı animasyon filmi Kayıp Balık Nemo 2 daha şimdiden IMDP puanını 6.8 gibi yüksek bir puana çıkarmıştır. Filmin senaryosu ise Andrew Stanton , Victoria Strouse tarafından kaleme alınmıştır. Kayıp Balık Nemo 2 filminin tahmini süresi 97 dakika civarındadır. Kayıp Balık Nemo 2 animasyon, aile, komedi ve macera kategorilerinde yer almaktadır. Film 17 Haziran 2016’da vizyona girecektir. Filmin başarılı yönetmeni ve senaristi Andrew Stanton film içinİ; “isteyeni çok, benzeri yok kıvamında bir film hazırlıyoruz” şeklinde açıklamada bulundu. Sempatik tavırlarıyla izleyicisinin gönlüne taht kuran Nemo, yeni filmde birbirinden eğlenceli maceralara atılarak küçük büyük herkesi sinema salonlarına toplayacaktır. Finding Nemo 2 diğer adıyla Kayıp Balık Nemo 2 ABD yapımı Animasyon , Aile , Komedi , Macera konulu film 2015 yılında yapıma başlayarak 2016 yılında binhdfilm.com’da vizyona girmiştir. Kayıp Balık Nemo 2 filmini sitemizden Kayıp Balık Nemo 2 Full HD 720p izle başlığı ile Türkçe Dublaj ve full hd olarak izleyebilirsiniz. Finding Nemo 2 izle, kayıp balık 2 izle, Kayıp Balık Nemo 2, Kayıp Balık Nemo 2 720p hd, Kayıp Balık Nemo 2 full hd, Kayıp Balık Nemo 2 Full HD 720p izle, Kayıp Balık Nemo 2 full izle, Kayıp Balık Nemo 2 izle, Kayıp Balık Nemo 2 tek parça, Kayıp Balık Nemo 2 Türkçe Dublaj izle, Kayıp Balık Nemo 2016, nemo 2, nemo balık 2, iyi seyirler binhdfilm.com

Tür: 2016 filmleri, Aile, Animasyon, Komedi, Macera-Aksiyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - ABD, Vizyon: 2016

Yönetmen: Andrew Stanton

Oyuncular: Seslendirenler : Willem Dafoe , Eugene Levy , Ellen DeGeneres , Diane Keaton , Idris Elba

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?