Sitemizde şuan toplam 1304 film bulunmaktadır.

Get Squirrely – Animal Crackerz izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Get Squirrely – Animal Crackerz izle

Get Squirrely

ABD yapımı komedi, aile ve animasyon film Get Squirrely 1 saat 25 dakikalık süresi ile Türkiye’de 04 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek. Yönetmenliğini Ross Venokur’un üstlendiği yapımın orijinal seslendirmelerinden başlıcalarını Victoria Justice, Will Forte ve John Leguizamo gerçekleştiriyor. Senaryosunda Lenore Venokur’un imzasını göreceğimiz yapım Get Squirrely izlerken sincap Frankie’nin rehabilitasyon amaçlı götürüldüğü hayvanat bahçesinden kaçmasına ve ait olduğu ormana geri dönmesini seyredeceğiz. Frankie hayvanat bahçesinden kaçar fakat geri döndüğü evi olan ormanında bıraktığı hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yakın dostlu olan Cody, onun ormanda olmadığı sürede bütün ormanın kozmetik şirketi tarafında silinip, süpürüldüğünü ve geride bir tane bile meşe palamutu kalmadığını söyler. Kış aylarına çok kısa zaman kalmıştır ve orman sakinleri de bu durumda tehlike içindedir. Kozmetin şirketinin ormandan götürdüğü ağaçları yeniden geri almaktn başka çözüm üretemeyen Frankie ve arkadaşları son derece zorlu bir macera içine girerler.
Yapımın seslendirmelerini sağlayacak olan ünlü oyuncular ve seslendirecekleri karakterleri şöyle sıralayabiliriz: Victoria Justice Rol: Lola, Will Forte Rol: Cody, John Leguizamo Rol: Fly Boy / Liam, John Cleese Rol: Mr. Bellwood, Jim Cummings Rol: Edsy, Jason Jones Rol: Frankie, David Berni Rol: Hawk ve Samantha Bee Rol: Raitch
Get Squirrely full izleyebileceğiniz yapımın müziklerini de besteci Marcelo Quinonez gerçekleştirecek. 2015 Aralık ayı başlangıcı beyaz perdede pek çok komedi ve animasyon yapıma ev sahipliği yapacak. Frankie ve arkadaşlarının evlerini geri alma mücadelesini seyredeceğiniz yapımda pek çok mesaj da çocuklara veriliyor. Yetişkinliklerin de severek seyredecekleri yapımı sitemizde HD kalitesinde izleyebilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.
7.3 IMDB puanına sahip olan yapımın orijinal seslendirmelerinde de son derece ünlü isimler yer alırken, yapımın Türkçe dublaj ile vizyona girmesi bekleniyor. Orijinal olarak DVD’sinden seyredilebilecek olan filmi ülkemizden de yine ünlü isimlerin seslendirmesi bekleniyor. Yapımın vizyonda yer almasına sayılı günler kala çocuklarınızla güzel bir hafta sonu planı yaparak yapımı seyredebilirsiniz. Sitemizde full olarak izleyebileceğiniz yapımda iyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmleri, Aile, Animasyon, Komedi

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Ross Venokur

Oyuncular: Seslendirenler : Victoria Justice , John Leguizamo , John Cleese , Will Forte , Jim Cummings

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?