Sitemizde şuan toplam 1304 film bulunmaktadır.

Felekten Bir Gece izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Felekten Bir Gece izle

Felekten Bir Gece sinema eseri komedi sinema türünü dalında en iyi şekilde gösteren sinema eseri olarak tarihe geçti. Çok da uzak bir geçmişe sahip olmasa da geçmiş zamanlarda en çok seyredilen ve aynı zamanda da en iyi filmler kategorisinde bulunmaya hak kazanan bir eser olduğunu söylemek yerinde bir söylem olacaktır.
Felekten Bir Gece izleyecekleri merakla beklediği sinema eseri vizyona girmeden önce yoğun bir hayran kitlesine sahipken; vizyona girdikten sonra da daha fazla bir kitle ile karşı karşıya kaldı. Bu nedenle de sinema eseri birçok proje tarafından takdir edildi ve sonrasında da sevilerek ödüller ile taçlandırılmış oldu. Bu sinema eserini henüz seyretmediyseniz online olarak da seyretmek için geç değildir.
Felekten Bir Gece HD izlemek isteyenlerin ilk adresi olan sitemizde bu eserin en iyi şekilde seyredilmesi konusunda yardımcı oluyoruz. Eserin 2009 yapımı olan ABD ile Almanya’nın ortak bir sinema projesi olarak Türkiye’ye de 10 Temmuz 2009 tarihinde gelen bir sinema eseri olduğunu söyleyebiliriz.

Tür: 2009 Öncesi Filmler, Komedi

Yapım: 2009

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Todd Phillips

Oyuncular: Bradley Cooper , Zach Galifianakis , Justin Bartha , Heather Graham , Ed Helms

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?