Sitemizde şuan toplam 1304 film bulunmaktadır.

Bisiklet Hırsızları Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bisiklet Hırsızları Türkçe Dublaj izle

Bisiklet Hırsızları sinema eseri ülkemize gelen ve aynı zamanda da en çok beğenilen sinema eserleri arasında yer alan bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle de sinema eseri geçmiş bir dönemde ülkemize gelmiş olsa da hala seyredilen bir sinema filmi olmaktadır. Bu sinema yapıtını seyrederken herhangi bir sorun yaşarsanız bize yazabilirsiniz.
Bisiklet Hırsızları izlemek için müthiş bir fırsat sunan sinema sitemiz ile sinema seyrederken keyif almamak mümkün olmamaktadır. Bu nedenle de sinema seyretmek için zorluk yaşamadan sinema seyretmek istiyorsanız bu yapıtı sitemizde seyredin. Bu sinema eseri; 1948 yapımı bir projedir ve ülkemize de İtalya’dan gelen sinema eserleri arasında yer almaktadır.
Bisiklet Hırsızları Türkçe dublaj izleyicisi sitemizden yararlanarak bu sinema eserini seyredebiliyor. Bu sinema yapıtı ülkemizde ilk gösterimini 13 Aralık 1949 yılında yapmıştır. Başta ülkemize gelmeyen sinema eseri çok seyredilmeye başlanınca ve aynı zamanda da dünya çapında bir ün yakalayınca hemen Türkiye tarafından da getirilerek Türk sinema severlere sunulup seyredilmeye başlanmıştır.

Tür: Dram, suç filmleri, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Erdi Bozkurt

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?